הפקת אירועים > שמלות כלה מעוצבות אישית
 

שמלות כלה מעוצבות אישית

חתונה הוא אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייהם של בני הזוג, המחליטים למסד קשריהם באירוע חגיגי ונוצץ. אין אני מטיל ספק, חס וחלילה, שלחתן חלק נכבד ביום זה, אך אני בטוח שכולם יסכימו שהכלה היא הכוכבת האמתית של ערב נוצץ ומושקע זה. ביום אחרי החתונה, הכלה היא הנושא המרכזי, והדיון מתנהל סביב הנעליים שבחרה, האיפור, עיצוב שיערה, טבעות אירוסין ונישואין והכי חשוב – שמלת הכלה. כפי שכוכבות הוליווד, אשר צועדות על השטיח האדום, נמדדות לפי השמלה שהן בחרו ללבוש, כך גם הכלה ולכן, עליה להתלבש בהתאם.

ישנן לא מעט אפשרויות עבור הכלה המחפשת שמלה, אך אם היא מחפשת שמלה איכותית ומושקעת, אשר תגרום לכל הנשים בחתונה לקנא בה, אין היא צריכה להרחיב חיפושיה. עליזה גרטס, מעצבת שמלות הכלה מהמובילות בתחומה, היא האדם אשר בכוחה לשמח באמת את הכלה. מה שחשוב באמת לכלה ביום חגיגי זה שהיא תהיה הכוכבת האמיתית של הערב, שיחת היום שלאחר והחתונה ועוד ימים רבים אחר כך. מי שמחפשת איכות תפנה לעליזה גרטס, מעצת שמלות כלה.

אנשים שאוהבים איכות

אין אני ממליץ על מעצבת זו ללא שום סיבה מוצדקת. למעצבת ישנה תשוקה בוערת לכל מה שקשור לבגדים, עיצוב ואפנה עוד מגיל צעיר, והיא טיפחה ודאגה שאש זו תמשיך לבעור באמצעות לימודים גבוהים בבית הספר לאמנויות העיצוב, שם העצימה את כישוריה בתחום זה. מעבר לכך, היא פעילה בתחום עיצוב השמלות כבר שני עשורים, ואלפי שמלות כלה וערב עברו תחת ידיה המנוסות והמיומנות.

לאלו אשר עדיין לא שוכנעו, הרשו לי לסבר את אוזניכם ולומר לכם שבשנת 2010, המעצבת זכתה במקום הראשון בתחרות העיצוב 'הבגד הלאומי', שם התמודדה מול מעצבים עמוסי כישרון. עמוסי כישרון, ייתכן, אך המקום הראשון קטפה עליזה. ככה זה כשהרצון להצטיין פוגש כשרון אמנותי אשר אין שני לו, והתוצאה? אלפי לקוחות מאושרות. ומה איתך?

כל הזמן לחדש, לחדש, לחדש

למרות שהיא כבר עכשיו מהמובילות בתחומה, אם לא המובילה, ממש לא קופאת על שמריה. בתערוכות העיצוב המתקיימות מסביב לעולם, היא דואגת להתעדכן בכל מה שחדש ולוהט, מתאמצת ופועלת על מנת לוודא שהבדים אשר יעטפו את גופך יהיו מהיפים והנעימים ביותר למגע אשר בנמצא. זוכרת שאמרו לך לבחור בין יופי לנוחות? זהו כבר ממש לא המצב, ומעצבת שמלות הערב היא תדאג שיופייך, אשר יפרוץ החוצה בחתונה, לא ימנע ממך גם ליהנות כמו שצריך בלילה החשוב ביותר בחייך.

כשרון, עם זאת, הוא לא הכול וכאשר מחפשים את השמלה המושלמות, יש לוודא שהמעצבת איננה רק יחידה במינה בתחום עיצוב השמלות, אלא גם אדם, ואדם נעים הליכות אשר יודע להתייחס אל הכלה, כוכבת ההפקה כולה, כפי שמגיע לה. בסלונה של מעצבת ימתין לכם צוות שלם, אשר היחס החם והאוהב יגרום לך להרגיש ממש כמו בבית.

מחכה רק לך!

אז למה לחכות? בואי לסלונה של המעצבת, והיא תדאג שלאחר ביקור אצלה, את כבר לא תרצי שום מעצבת אחרת. חסל סדר ההתרוצצויות בין מעצבת פושרת אחת למעצבת הבינונית השנייה, אם איכות הוא מבוקשך, היא היעד המושלם בשבילך.