הפקת אירועים > שירותים כוללים של מועדונים לבת מצווה
 

שירותים כוללים של מועדונים לבת מצווה

מועדונים לבת מצווה מספקים מגוון שירותים כמו גם ציוד מקיף שמארגן לחוגגים את האירוע המשמח מא' ועד ת'. מי שמחפש ארגון אירועים כולל שיחסוך ממנו אלפי טלפונים ותיווכים בין אנשי מקצוע ישמח לדעת שקיימים מקומות שחוסכים את כל העומס הזה ביום אחד. כיום מועדונים לא מפרידים את עצמם משירותי האוכל, מוקדי ההזמנות, עורכי המוזיקה ומארגני התוכנית האומנותית; קיימים מועדונים רבים שמספקים לנו חבילה כוללת של שירותים. מבחינת מחיר, לא משתלם לנו לסגור עם מועדונים לבת מצווה שלא סוגרים לנו את כל האירוע. כל אותם בתי עסק שמציעים רק חלק אחד של האירוע כמו אולם, למעשה מאלצים אותנו לערוך חיפושים רבים, לשלם הרבה כסף לתקליטן, קייטרינג והזמנות מכיוון שנשלם לכל אחד מהגורמים בנפרד. השירותים שהמועדונים לאירועים מעניקים לנו הם בדרך כלל שירותים שעומדים בסטנדרט גבוה ומסדרים לנו את כל הבר מצווה בקלות.
 

שירותי אוכל והסעדה

מועדונים לבר מצווה שמציעים ללקוחותיהם חבילת שירותים כוללים בדרך כלל דואגים לאוכל וקייטרינג באירוע שלהם. רמת האוכל שתוגש באירוע שלכם תלוייה כמובן ברמת המועדון אותו בחרתם ולכן מומלץ ללכת ל"טעימות" לפני. קיימים מועדונים הנחשבים יוקרתיים יחסית למקומות אחרים ולכן שירותי הקייטרינג שהם יספקו לנו יקרים בכמה רמות. רוב החוגגים יחפשו מועדונים ממוצעים – "עממיים", אשר יציעו שירותי קייטרינג ברמה בינונית, אך לרוב הם מפתיעים לטובה ולא נופלים ברמתם ממועדוני יוקרה.
באפשרותינו לקבוע את אופי המועדון ואת סוג התפריט אותו אנחנו רוצים להגיש באירוע שלנו. ישנם אירועים שהאוכל הוא חלק חשוב מאוד בהם ולכן כדאי לבחור בתי עסק שדואגים לשירותי הסעדה איכותיים. לעומת זאת קיימים אירועים שהמוזיקה והריקודים הם החלק המרכזי ולכן באירועים כאלה המועדונים מציעים לחוגגים ארוחה יחסית פשוטה ומצומצמת.
 

שירותי תקליטנות לאירועים

מועדונים לבת מצווה שמציעים לחוגגים שירותים כוללים מארגנים לנו גם את התקליטן שינגן עבורנו באירוע. במקום ללכת ולשבור את הראש איזה תקליטן לבחור מבין האלפים שקיימים, באפשרותינו להשתמש בשירותיהם של המועדונים, לתת להם לקחת את המושכות ולהשכיר את התקליטן שעובד איתם באופן קבוע. גם במקרה כזה באפשרותינו לשלוט על סגנון המוזיקה שינוגן באירוע שלנו – לא לדאוג! מועדונים לאירועים דואגים לכך שהתקליטן שאנחנו שוכרים לאירוע שלנו יקלע לטעם המוזיקלי שלנו. במידה ואנחנו רוצים תקליטן שמנגן סגנון מיוחד יתכן ונצטרך בכל זאת לחפש תקליטן בעצמנו. קביעה עם תקליטן לבר מצוות שמגיע מטעם המועדון מבטיח לנו לשלם מחיר הוגן עבור שירותי התקליטנות ומבטיח לנו שהתקליטן יכיר טוב את המועדון ואת האופי שלו וידע להתאים את המוזיקה שהוא מנגן לסגנון של החוגגים.

שירותי הזמנות לאירועים

למועדונים לבר מצווה שמארגנים הרבה אירועים יש את היכולת לארגן לנו שירותי הדפסה של הזמנות לאירוע. במקום שנלך לבית דפוס ונשלם הרבה כסף ונבזבז זמו יקר, באפשרותינו לסגור עם המועדון עצמו שיתווך עם חברות הדפוס. ניתן לבקש מהם שידפיסו עבורנו הזמנות ייחודיות וניתן להסתפק בהזמנות ממותגות של המקום עצמו, אך לאלו שיודעים מה הם רוצים – יש כמובן אלטרנטיבה. במידה ונרצה לעצב הזמנות ייחודיות באפשרותינו לחשוב על העיצוב בעצמנו ולבקש מהמועדון שיקשר אותנו עם בית דפוס. בגלל התיווך אולי נזכה להצעת מחיר טובה להדפסות וגם נרוויח משהו אישי יותר.