הפקת אירועים > קייטרינג לאירועים קטנים
 

קייטרינג לאירועים קטנים

עד לפני כמה עשרות שנים נהוג היה להגיש תפריט קייטרינג משובח אך ורק באירועים עסקיים גדולים. לקראת חתונות, בריתות ומסיבות בר מצווה היו מתגייסים כל בני המשפחה ומספר ימים לפני האירוע היו אופים, מבשלים ומטגנים עד השעות הקטנות של הלילה על מנת להכין את הכיבוד לקראת האירוע. כמובן שאורח החיים האינטנסיבי של שנות האלפיים אינו מאפשר לרוב האנשים לבשל בעצמם לקראת אירועים, קטנים כגדולים, וברוב המקרים בוחרים החוגגים המאושרים להיעזר בשירותיה של חברת קייטרינג מקצועית.
 
אמנם כבר מזה זמן מה נהוג להזמין חברת קייטרינג לכל אירוע שמספר המוזמנים בו מצדיק שכירת אולם או גן אירועים אבל גם באירועים ביתיים קטנים אפשר למצוא את חברות הקייטרינג. לאילו אירועים קטנים תוכלו גם אתם להזמין מטעמים מקייטרינג ובכך לחסוך זמן יקר? על כך בכתבה הבאה:
 

ברית או בריתה לילד השני

רוב האנשים נוהגים לערוך את חגיגות הברית או הבריתה לילד הראשונה באולם אירועים מצודד, אבל עם התרחבותה של המשפחה והעלייה בהוצאות השוטות בוחרות יותר ויותר משפחות לערוך את חגיגות ההולדת של הילד השני בבית, בחיק המשפחה הקרובה והחברים הטובים ביותר.
 
גם מבחינת האורחים מדובר ביתרון משום שכאשר הברית נערכת בבית אין חובה להעניק לחוגגים המחאה שמנה ובהחלט ניתן להסתפק במספר מתנות ליולדת. אולם העובדה שהאירוע נערך בבית אינה סותרת את הצורך הבסיסי של הגשת מזון גורמה למוזמנים. הרי לא מדובר במסיבת כיתה ולא תוכלו להשפיל אנשים שהגיעו ממרחקים כשבחיקם מתנות ללידה ולהגיש להם חטיפים ובורקסים – מישהו יצרך לבשל.
 
אם יש לכם זמן אולי תצליחו להכין מנות לארבעים או חמישים מוזמנים אבל אם גם אתם, כמו רוב האנשים, כורעים תחת הנטל השוטף ולא מצליחים למצוא זמן לבשל, תופתעו לגלות שחברות הקייטרינג מציעות עסקאות מיוחדות ואטרקטיביות למקומות לאירועים קטנים שנערכים לדוגמא בבית או במשרד.
 

שבת חתן

מנהג עממי נפוץ הוא שאחרי החתונה, אם החתן מזמינה את המפחה הקרובה ביותר לשבת חתן בבית הכנסת. אחרי התפילה נערכת "סעודת מצווה" לקהל הנוכחים ולמרות שאין חובה להגיש מטעמים, לרוב הדבר נעשה בשעות הצהרים והאורחים שהגיעו ממרחקים נעשים רעבים. כמובן שגם במקרה זה אפשר לבשל אך ברוב המקרים הזמנת אוכל מוכן מחברת קייטרינג תעשה את מלאכת האירוח לפשוטה בהרבה.