הפקת אירועים > קייטרינג כשר
 

קייטרינג כשר

לבשל לשבת
השבת לא בא לכם לבשל, מגיע לכם חופש פעם אחת, מה יש? יש ויש, כי מי בדיוק יאכיל את כל הפיות הרעבים שיישבו בערב שבת לשולחן העוטה מפה צחורה לאור הנרות? אז זהו, שיש כזה מישהו, וקוראים לו הקייטרינג הכשר-ואם תשאלו איך תוכלו לדעת שהמטבח כשר כשלא אתם קניתם-קצצתם-תיבלתם-והִגשתם, תבקשו שיציגו בפניכם תעודת כשרות שתבטיח שארוחת השבת שלכם אכן כשרה.

קייטרינג כשר-לא לדתיים בלבד!

גם אלו מביניכם שמפנקים את עצמם בסטייק "לבן" מדי פעם, או צלחת פירות ים עסיסית, כאשר אתם מתכננים אירוע כלשהו, עסקי או פרטי, לעולם אינכם יודעים מי מבין המוזמנים שומר כשרות ומי לא, ולכן חשוב להקפיד שהקייטרינג יהיה כשר.
בנוסף לכך,  אוכל כשר נחשב בעיני רבים כנקי ואסתטי הרבה יותר מאוכל לא כשר, מאחר והכשרות נחשבת בעיני רבים כערובה לכך שהמזון הוכן תוך הקפדה על כללי היגיינה קפדניים גם אם אינם שומרי כשרות, והדיעה המוטעית שמזון כשר אינו טעים-בעיקר בין אוהבי הבשר-כבר הופרכה מזמן. ידוע היום שמטבח כשר יכול להגיע לרמה גבוהה ואיכותית לא פחות ממטבחי גורמה לא כשרים ברחבי העולם ואף לעלות עליהם, מאחר ונדרשת יצירתיות והשקעה כדי להגיע למגוון טעמים עשיר ומגוון ויחד עם זאת לשמור על כללי הכשרות בקפדנות.

צמחונים והקייטרינג הכשר

> אתם בוודאי שואלים-אם הקייטרינג צמחוני, מדוע ישנה חשיבות לתעודת כשרות? הרי ממילא לא יהיה שם בשר, אך זו טעות לחשוב שהקייטרינג הוא כשר רק מפני שהוא חלבי. שומרי הכשרות מביניכם יודעים שאם מזון חלבי הוכן או הוגש בכלים בשריים, הרי שהוא אינו כשר, ולהיפך, לכן גם במקרים אלו הם יבקשו שתוצג בפניהם תעודה שתבטיח להם שהקייטרינג כשר, גם אם האירוע הוא על טהרת האוכל החלבי.

עוף בפרמז'ן וגולש ברוטב שמנת
אם טרחתם, בדקתם, וחקרתם-הרי שבסופו של דבר שכרתם באמת קייטרינג גורמה שבו תקבלו אוכל ברמה גבוהה, שהוכן על ידי אנשים שאוהבים אוכל, יצירתיים, שמוצאים בכישרון רב בדיוק את המרכיב הנכון שיחליף את השמנת והחמאה במנה, כך שגם אניני החיך ובעלי הטעם המעודן לא יבחינו בהבדל.
 
שרותי בר לאירועים