הפקת אירועים > קייטרינג חלבי
 

קייטרינג חלבי

למה דווקא קייטרינג חלבי?

מאז ומתמיד, הציבור הישראלי רגיל לצרוך שירותי קייטרינג. רוב חברות הקייטרינג מציעות בדרך כלל את אותן ארוחות בשריות – מנה ראשונה ועיקרית וקינוחים לא חלביים מטעמי כשרות, עובדה הפוגמת לרוב בטעמם.
בשנים האחרונות, נכנסה בתנופה אל עולם הקייטרינג הישראלי אלטרנטיבה קולינארית משובחת וקצת אחרת – קייטרינג חלבי. קייטרינג חלבי נותן מענה אולטימטיבי למגוון רחב של אירועים, הן של לקוחות פרטיים והן של חברות ועסקים שונים, ומצליח פעם אחר פעם, להעלות את האירוע בכמה רמות מעל כולם.


קייטרינג חלבי – קבלו את היתרונות

לאחר שנים בהן הורגלנו לאכול מנות בשריות כמעט בכל אירוע, קטן או גדול, קצת קשה לישראלי המצוי להתחבר לטרנד הקולינארי החדש, שנקרא קייטרינג חלבי. יחד עם זאת, עם הזמן והניסיון, קייטרינג חלבי נכנס בתאוצה אל עולם האירועים בישראל, ככל שהציבור הופך להיות מודע ליתרונותיו:
  • כשרות – אחד היתרונות הגדולים של קייטרינג חלבי הוא שאין בעיית כשרות מבחינת האורחים, כמו ארוחה בשרית בשילוב קינוחים חלביים או קפה עם חלב. בנוסף, אורחים המקפידים במיוחד בכשרות לא צריכים לדאוג לגבי מידת הכשרות של הבשר – בקייטרינג חלבי –  הכל חלבי.
  • מגוון רחב של אפשרויות – קייטרינג חלבי מספק מבחר ענק של אפשרויות מזון – החל מסלטים מיוחדים, ארוחות דגים, פשטידות, כריכונים, אנטיפסטי, פסטות ועד עוגות וקינוחים עשירים, סוגי קפה מיוחדים ועוד ועוד.
  • ארוחה קלילה – למרות המבחר העשיר, קייטרינג חלבי מספק ארוחה קלילה יותר מאשר ארוחה בשרית. הסועדים לא מרגישים בתחושת הכבדות המאופיינת לאחר ארוחה בשרית, ויכולים להמשיך גם אחריה ליהנות מהסיום המתוק שמציע קייטרינג חלבי.
  • פתרון מצוין לצמחונים – יתרון חשוב ונוסף של קייטרינג חלבי היא העובדה שאין צורך לדאוג לסועדים הצמחוניים. קייטרינג חלבי מספק כמובן, ארוחה חלבית, עם מגוון אפשרויות בחירה לצמחוניים שבינינו. כך אנו מתחשבים ומכבדים את כל האורחים.
  • סגנון ייחודי – קייטרינג חלבי יעניק לאירוע שלכם אווירה שונה, אלגנטית ומיוחדת. קייטרינג חלבי משלב הגשה מעוצבת, כלים יפים וטעמים מדהימים.


קייטרינג חלבי – הבחירה האידיאלית

כמו שראיתם, קייטרינג חלבי טומן בחובו יתרונות חשובים, שיכולים להפוך את האירוע שלכם לשונה, איכותי ומרשים. קייטרינג חלבי יכול להתאים לכל סוג של אירוע, וחברת קייטרינג מקצועית תייעץ לכם בדיוק איזה סוג ארוחה יתאים לאירוע שלכם.
ב"לה פמיליה" תקבלו ייעוץ מקצועי ביותר לגבי קייטרינג חלבי המתאים עבורכם, שירות ברמה הגבוהה ביותר וארוחה חלבית עשירה ברמה אחרת. 

 קישורים שימושיים: קייטרינג, תוספות.