הפקת אירועים > קייטרינג
 

קייטרינג

מסיבות, אירועים ושמחות תמיד היו חלק מחיינו, והשמחה רבה אף יותר כאשר גם אתם, בעלי האירוע, מגיעים נינוחים ורעננים ממש כמו האורחים שהזמנתם לאירוע, שהרי היום כבר לא יושבות להן אמא וסבתא לגלגל עלי גפן ל-300 איש [לפעמים גם הבנות והנכדות היו מצטרפות] כפי שהיה מקובל עד לפני מספר שנים לא רב, ובתום האירוע הן גם אלו שהיו מפנות, מנקות, ומחזירות הכל לקדמותו.
היום, פשוט  מזמינים חברת קייטרינג, והיא כבר דואגת עבורכם לכל: התפריט עשיר ומגוון, האוכל מגיע ישירות למקום האירוע, ובזמן האירוע מגישים אותו לכם ולאורחיכם, ודואגים לפנות הכל, לנקות ולסדר בתום האירוע.

בשנים האחרונות הסועד הישראלי אינו מסתפק עוד בבורקס ורבע עוף, מדינתנו הקטנטונת מוצפת במסעדות מכל העולם, חלקן נפתחו ע"י ישראלים שלמדו לבשל במדינות בהן טיילו, והחיך הישראלי הפך לחובק עולם וחובב אוכל ממיטב מטבחי העולם: המזרח הרחוק, דרום אמריקה, צרפת, ואינו מסתפק עוד בפלאפל ושווארמה.

היום קיימת תחרות עצומה בין חברות הקייטרינג השונות, כאשר כל אחת מנסה לקלוע לטעמם של בעלי האירוע ע"י מבחר טעימות מגוון ועשיר, ותפריט שמתהדר במנות ייחודי להן, כך שכל מה שנותר לכם לעשות הוא לבדוק 3-4 חברות ולבחור את זו שתרים לכם אירוע שישאיר אצל כל מי שנכח באירוע טעם טוב, וההוכחה לכך תהיה כאשר ביום המחרת ישאלו אתכם: "תגידו, איזה קייטרינג לקחתם?"
 


עד לפני מספר שנים לאירועים קטנים כגון: ארוחות עסקיות, ימי הולדת, ארוחות רומנטיות או פגישות חשובות, נעזרנו עדיין בסבתא-אמא-דודה, אלא שהיום לא רק לאירועים גדולים כגון: חתונה, ברית או בת/בר מצווה, גם לאירועים של בין 15-20 מוזמנים או אפילו פחות, עסקים קטנים וגם אנשים פרטיים מזמינים שף פרטי או קייטרינג.

איך נדע אם כן לבחור בחברת קייטרינג שתתאים לאירוע שאותו אנו מתכננים? איך נבטיח שליום ההולדת של הילד הקטנטנים לא יקבלו שמפניה, או למוזמנים לארוחה החגיגית שכולם שומרי כשרות הוגשו לשולחן פירות ים או מתכונים לא כשרים לא עלינו?

אם בחרנו לבצע את ארגון האירוע בעצמנו יכולות לקרות תקלות מביכות מעין אלו, אך הבשורות הטובות הן שכפי שהיום לא יעלה על דעתנו לבצע בישול של האוכל לאירוע אפילו אם הוא ארוחת ערב ל-15 איש-מפני שהמעבר מבישול עצמאי לבישול ע"י חברת קייטרינג כבר מזמן מאחורינו, כך יותר ויותר עוברים מתכנון עצמאי של האירוע, להפקתו בעזרת חברה המתמחה בהפקת אירועים שאחראית לתכנון האירוע מאל"ף ועד ת"ו על כל מרכיביו.
על  מרכיבים נוספים בהפקת אירוע תוכלו לקרוא במאמרים שנפרסם בהמשך.