הפקת אירועים > קיטרינג
 

קיטרינג

קיטרינג – מכל הטעמים שבעולם

כמה הכנות ישנן לפני אירוע...כמה תכנון, ריצות, סידורים, התרגשות... אם אתם עורכים אירוע, אתם ודאי יודעים לבד כמה עבודה ומחשבה מושקעות בערב אחד חשוב על מנת להבטיח שהאירוע יהיה מושלם. חשוב לכם שהמוסיקה תהיה נעימה, שהאווירה תהיה טובה, שהעיצוב יהיה מרהיב, שהתוכנית האמנותית תהיה מעניינת, ואתם ודאי גם רוצים קיטרינג נפלא שיפיל את האורחים מהכיסא, הרי כולנו יודעים כמה חשוב קיטרינג איכותי באירוע. אז איך לבחור קייטרינג מעולה?
 
 

למה חשוב למצוא קיטרינג טוב?

האוכל הוא אחד המרכיבים החשובים בחיינו, על אחת כמה וכמה בשעה שאנחנו עורכים אירוע. כשהאורחים מרוצים מהקיטרינג, הם נהנים מהריקודים, מפזרים חיוכים, ומרגישים כי האירוע היה מוצלח עבורם. כאשר האוכל לא לשביעות רצונם, הרי שהאירוע כולו נתפס אצלם כמאכזב. האורחים השבעים והמרוצים הם אלו שיהללו את האירוע, ויספרו כמה טוב היה אותו קיטרינג גם ימים לאחר שהאירוע יסתיים, בין אם מדובר באירוע עסקי ומעונב, במסיבת יום הולדת קלילה ונועזת, בבר מצווה המשלבת מבוגרים ובני נוער גם יחד או בחתונה יוקרתית.
בחירה נכונה של קיטרינג לאירוע היא קריטית, על מנת להבטיח שכל אחד ואחת מהאורחים יהנו מהאוכל. במידה ובחרתם קיטרינג טוב, הרי שהוא יצליח לקלוע לטעמים השונים של האורחים, ולהבטיח כי כל אחד לא רק ימצא לעצמו מה לאכול, אלא גם יוכל להלל ולשבח את האירוע כולו. בחירה של קיטרינג לאירועים עשויה להיות פרוייקט מאתגר במיוחד בשל השפע העצום של האפשרויות, אך אם תדעו מה אתם מבקשים ותוכלו לזהות איכות כשאתם נתקלים בה - תגלו כי הבחירה קלה משחשבתם.
 

קווים לדמותו של קיטרינג טוב

קייטרינג טוב חייב להיות שילוב של המון פרמטרים. החל מכשרון ויצירתיות במטבח, דרך ידע מקצועי והיכרות עם הטרנדים הכי חמים, עבור ביכולת תזמון מוצלחת, היגיינה ושירות ללא פשרות ויכולת הקשבה ללקוח ולצרכיו, ועד ליכולת להגיש מזון מעוצב היטב שהעיניים אוכלות, ולהשביע את אחרון האורחים בהתאם לכמות האורחים, סגנונם והעדפותיהם. למעשה קיטרינג טוב הוא אמנות אמיתית. לא חשוב איזה קיטרינג תבחרו, חלבי או בשרי, צרפתי או צמחוני, איטלקי או בסגנון של אסאדו דרום אמריקאי, העיקר שתבחרו קיטרינג מקצועי שידע לספק חוויה קולינרית מהשורה הראשונה. בחירה של קיטרינג איכותי ומקצועי חייבת להביא בחשבון את סגנון התפריט המבוקש, את העיצוב, את הציוד המקצועי הכולל עבור האירוע, את סגנון ההגשה, את השירות, את הבר וכן הלאה. בזכות המבחר העצום של האפשרויות, כל אחד יוכל לעשות את השידוך הנכון בין קיטרינג ובין האירוע שלו.