הפקת אירועים > פתרונות הצללה לאירועים
 

פתרונות הצללה לאירועים

חגיגה במקום שאינו מקורה יכולה להיות חגיגה מושלמת בעיקר אם מזג האוויר נהדר. עם זאת, בין אם מדובר ביום שרבי ביותר או יום נעים, אי אפשר בלי הצללה שכן יש להיות מוכנים לכל תרחיש. אם אתם מחפשים פתרונות הצללה לאירועים, הנה רשימה של כמה מתקנים שכדאי שתכירו.
 

הכי פשוטות: השמשיות

אם מחפשים פתרונות הצללה יחסית פשוטים וזולים אז השמשי הן הטובות ביותר. מבין כל האמצעים שייצרו עליכם צל נעים שיהפוך את האירוע להרבה יותר נוח לכולם, השמשיות פשוטות מאוד להתקנה, ניתנות לפיזור בדיוק כמו שרוצים ויחד עם זאת ניידות מאוד. קל מאוד לאחסן אותם, קל מאוד לשנע אותם ואפשר גם באמצע האירוע פשוט לשנות את המיקום שלהם בלי מאמץ פיזי. השמשיות מתאימות בעיקר למשטחים רכים כמו חוף הים וזה אולי מה שמגביל אתכם אך למעשה מדובר בפתרון יצירתי ומעוצב במיוחד. פתרונות הצללה אלו יכולים להיות נוספים לפתרונות אחרים.
 

אוהלי שאנטי בעיקר לחוף הים

אם כבר הזכרנו את החגיגות הים, שהפכו להיות נפוצות מאוד בישראל בעיקר בגלל האהבה של הישראלים לים ורצועת החוף הנהדרת שקרובה לכל עיר מרכזית בארץ, אי אפשר שלא לדבר על אוהלי השאנטי. מבין כל אמצעי ההצללה שקיימים זהו אחד האמצעים המועדפים ביותר על הלקוח הישראלי. אוהלי שאנטי יכולים להתאים לכל אירוע והם נפוצים בעיקר במסיבות של צעירים, כמו מסיבות חוף או מסיבות רווקים ורווקות, אך הם יכולים להיות נהדרים גם באירועי חברה, חתונות וכולה. אוהלי שאנטי פשוטים להכרה ומאווררים מאוד ויוצרים אווירה ועיצוב פנטסטיים.
 

אוהלים סגורים לכל כמות אנשים

אוהל סגור יכול להיות נהדר גם בחודשים קרירים יותר. היתרון הגדול של אוהל סגור הוא שניתן למק אותו בחוזקה וגם רוח חזקה לא תפגע בו, ובניגוד לאוהלי שאנטי, שמשיות או אמצעי הצללה לאירועים אחרים, הוא מאפשר ליהנות ממתחם סגור שבו אפשר לבשל, לשבת בנינוחות ואפילו לישון. אוהלים אלו מתאימים לכל כמות אנשים ויש אוהלים ענקיים שיכולים להכיל בצורה מרווחת ביותר אפילו 60 אנשים ומעלה, כאשר אוהלים אלו נפוצים בכל מקום, מחתונות ועד ירידים שונים. באוהלים סגורים ניתן למקם גם נורות חשמל ושקעים בלי הרבה בעיות כאשר הגנרטור חיצוני ואינו נראה.
 

גזיבו מעוצבים במגוון צבעים

את הגזיבו אולי לא תכירו בשמו אך ככל הנראה ראיתם אותו וגם ישבתם מתחתיו לא פעם ולא פעמיים. זוהי סככה פתוחה ופשוטה מאוד להקמה, כאשר החלק העליון שלה בדרך כלל בצורת פירמידה שבסיסה מרובע. זהו פתרון נהדר לגני אירועים ולגינות פרטיות וגם לאירועים שלכם הם יהיו אמצעי הצללה נפלאים. אמנם הצל יחסית קטנה לפתרונות אחרים, ויש גזיבואים גדולים אך עדיין לא משתווים בשטחם לאחרים, אך הפתרון הזה יוקרתי ואלגנטי במיוחד. השכרת גזיבו זולה יחסית ומדובר בפתרונות הצללה נפלאים גם לאירועים ביתיים כמו יום הולדת ואף ברית וחתונה ביתיים.
 

רשתות צל לאירועי חברה וירידים

עוד אחד מהפתרונות הטובים ביותר שיש הוא רשתות הצל. רשתות הצל הן לא רשתות של ממש אלא יותר ברזנטים גדולים שנמתחים מצד לצד מה שמסביר עד כמה הם שימושיים. אפשר לגלגל אותם ולאחסן אותם בקלות, השינוע שלהם פשוט גם בגלל המשקל הקל שלהם, והן מותקנות בקלי קלות. העיצוב שלהן מרשים במיוחד והן מתאימות לאירועי חברה, לחתונות, למסיבות רווקים ואפילו למסיבות טבע ולפסטיבלים גדולים. הן מגיעות בשלל צבעים והנקודה הכי חשובה היא שהמחיר שלהן זול מאוד, גם לרכישה וגם להשכרה. רשתות הצל יוצרות צל חלקי או מלא לפי הדרישה שלכם.