הפקת אירועים > פתיחת עסק
 

פתיחת עסק

 פתיחה של כל עסק מלווה בהרמת אירוע מיוחד שמטרתו פרסום של העסק ללקוחות פוטנציאלים ולקהל עסקי העוסק בתחום דומה. בנוסף, פתיחה של עסק דורשת מבעליו תכנון קפדני של תוכנית אשר תשווק את העסק החדש על ידי פעולות שיווקיות ופרסומיות שונות באינטרנט ובמדיה נוספת.
 

תחילתו של כל עסק

בין אם זה בית דפוס, חנות, מסעדה או כל עסק אחר, אם החלטתם לפתוח עסק, תצטרכו לבצע את כל הפרוצדורה הנדרשת מטעם הרשויות (מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי) לאחר שתסיימו תהליך זה ויהיו בידכם כל האישורים הנדרשים לעסק, תחליטו היכן אתם מעוניינים למקם את העסק ותחתמו על חוזה שכירות.
לאחר שסיימתם שני שלבים חשובים אלו חשוב לרשום תוכנית עסקית בה תהיה קטגוריה אשר תוקדש לכל הקשור אל שיווק ופרסום של העסק.
כאן תחליטו על כל הדרכים דרכן תהיו מעוניינים לפרסם את העסק שלכם (אירוע השקה של העסק, חנוכת עסק, אתר אינטרנט, ברושורים שיווקים ועוד).
לאחר שסיימתם לבצע את כל השלבים הללו הגיע הזמן לערוך את אותו אירוע בלתי נשכח של פתיחת עסק.
 

הפקה של אירוע עסקי

הגעתם לשלב בו אתם מעוניינים לערוך את אותו אירוע חגיגי של חנוכת העסק. כעת, השאלה העומדת על הפרק היא מהי הדרך הטובה ביותר להפיק את האירוע. בעצמכם או על ידי חברה מקצועית להפקת אירועים.
היתרונות של השכרת שירותיה של חברה המומחית להפקה של אירועים עסקיים הם ייעול נכון של הזמם, ייעול נכון של הכסף וכמובן שימוש באנשי מקצוע אשר בעלי ניסיון בסוג זה של אירועים בעבר, כך שלא תצטרכו לבזבז כפל אנרגיה על למידת התחום.
קחו בחשבון כי האירוע העסקי הוא זה שייצג את העסק שלכם ויעניק לאורחיו את ההזדמנות להתרשם ממנו, ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר תפיק את האירוע בצורה הטובה ביותר.
אם בכל זאת החלטתם כי אתם מעוניינים להפיק את אירוע פתיחתו של העסק בעצמכם, קחו בחשבון את הפרמטרים הבאים:
  •  בחירת מקום- בחירה של מקום בו אתם מעוניינים לערוך את האירוע ידרוש מכם סקר שוק של מקומות שונים לאירועים. חשוב לבחור במקום מרשים אשר יוכל להכיל את כמות המוזמנים שלכם ומשרת אירועים עסקיים.
  • אוכל- בחרו בחברת קייטרינג אשר תוכל לספק לכם את התפריט המתאים ביותר לאירועים עסקיים.חשוב שתוודאו כי חברת הקייטרינג בה אתם בוחרים בעלת ניסיון בכל הקשור אל אירועים עסקיים.
  •  עיצוב- חשוב מאוד שתדאגו לכך שהעיצוב של המקום יהיה מותאם לכללים העסקיים ובהתאם לאופי האירוע. כאן נדרשת מעורבותם של אנשי מקצוע החולשים על התחום. 
לסיכום, פתיחה של עסק היא אינה דבר פשוט וחשוב לתכנן כל צעד מראש וזאת על מנת שתוכלו להפיק את מקסימום התוצאות מכל פעולה אותה תבחרו לעשות.