הפקת אירועים > עיצוב האירוע
 

עיצוב האירוע

כל אירוע , בין אם אתם מתחתנים ובין אם אתם חוגגים בר מצווה או ברית מילה, הארוע מהווה שמחה מאוד גדולה לבעליו ואורחיו. המון מאמץ, מחשבה וזמן מושקעים על מנת שהאירוע שלנו יהיה הכי שמח, מדהים ומיוחד. אנחנו תמיד שואפים שכל האורחים ייהנו מהאוכל, אווירה ועיצוב במסיבה שלנו.
 
יש אולמות המציעים שירותי מעצבת על מנת להתאים את עיצוב השולחנות לטעמם האישי של המארחים באירוע. המעצבת מנחה ועוזרת לנו להתאים את הצבעים של המפות, המפיות וזרי פרחים על השולחנות. ניתן גם להחליף וילונות כדי להתאימם לאווירה הכללית. ניתן לבחור מחזיקי מפיות ואגרטלים מיוחדים. הכול ברוח של הנושא שנבחר לעיצוב האירוע.
 
בבריתות אנחנו נעדיף לבחור באבזור היותר מתאים לאופי האירוע. בדרך כלל לברית מגיעים עם הילדים, לכן נעדיף לעצב את האולם בעזרת האביזרים המתאימים, כגון בלונים, זרי שוקולד, שימוש בצבעים יותר חיים, כגון ורוד ותכלת. כדאי מאוד להזמין מפעילה, ליצנית שתוכל להעסיק את הילדים וגם להנעים את זמנם של ההורים שיכולים לשבת, לנהל שיחות וליהנות מהאוכל בזמן שהילדים נהנים.
 
בחתונה נהוג להביא מתנה כספית לכן אנחנו משתמשים בכספת לאחסון התמנות. בברית יש אורחים שיעדיפו להביא מתנות ליולדת או לרך הנולד, לכן כדאי להוסיף אביזר לאחסון המתנות. זה לא נעים ואסטטי שהאורחים נאלצים להניח את המתנות על הרצפה בערימה.
במסיבת החתונה אנחנו נשתמש בצבע כסף או זהב כדי להעניק תחושת מסתוריות ורומנטיות שתתאים לאופי האירוע. במידה והאירוע יותר שמרני אז עם צבע לבן אי אפשר לטעות, הוא תמיד באופנה, משדר טוהר וניקיון.
 
נוכחתי בהרבה אירועים בהם מניחים במרכז השולחן אגרטל גבוה עם סידור פרחים או פמוט גבוה עם נרות. נכון שזה מוסיף ליופי של השולחן ואולם האירועים, אך חפץ גבוה במרכז השולחן מהווה מטרד לאורחים היושבים סביב השולחן ומנסים לנהל שיחה. שני המשוחחים לא מצליחים לראות אחד את השני כי האגרטל מסתיר. ושיחה נינוחה הופכת להיות משחק מחבואים ו"קו-קו".
 
נכון שאנחנו רוצים שהאולם יראה משגע אך לא בכל מחיר, צריך להתחשב בנוחות האורחים ולחשוב על הפרטים הקטנים.
לסיכום, תתאימו את אבזור האולם לאופי האירוע, תתחשבו באורחים ותיהנו.
 
 
קישורים: עיצוב תעשייתי