הפקת אירועים > עגלות קפה או קפה מתגלגל....
 

עגלות קפה או קפה מתגלגל....

עגלות קפה הן הדבר הבא במסיבות הכי שוות. כבר לא צריך לפנות שולחן ולהעמיס עליו קפה, תה, ומיליון ספלים משאריות של כל מיני קולקציות. עכשיו יש פתרון מצוין, מציבים עגלות קפה שיכולות להגיע לשותים ולא להיפך.

מסיבת תה, אבל עם קפה

ניתן להציב על עגלות קפה את כל סוגי הקפה המוגשים באירוע, יחד עם המתוקים שבאים על יד. גם משקאות קרים באים בחשבון וכמובן כל העוגות. ניתן לשכור עגלות קפה במספר גדלים בהתאם לאירוע ולמספר האנשים המשתתפים. בכל אירוע חשוב להציב כמה עגלות קפה, כדי לא ליצור לחץ, כך שהאירוע יהיה נעים למשתתפים.
בנוסף לכך עגלות קפה שימולאו בכמות רבה מדי של חומרים, יכולות פשוט לקרוס פיזית, ואז תיגרם מבוכה רבה למארגני האירוע. כדאי לחלק את העגלות בפינות שונות שבמבנה האירוע, כדי לא לגרום להתקהלות בצד אחד בלבד. כלומר, להקים מספר אזורי קפה, בצמוד לפינות ישיבה נוחות, שבהן ניתן להתענג על הקפה המשובח שקניתם באמצעות אותן עגלות.
 

עגלות קפה על פי הזמנה

ניתן להזמין עגלות קפה בכל הצבעים ומכל החומרים האפשריים. הכל שאלה של דמיון ותקציב. ניתן כמובן להתאים עגלות קפה לנושא האירוע ולצבעים השולטים בו. למשל, ניתן להזמין עגלות קפה מעץ או עגלות קפה צבועות בלבן למסיבות קיץ וחוף או אירועים כמו חתונה, למשל.
לא רק זאת, לפני הזמנת עגלות קפה, כדאי לבדוק האם יש גם כלי הגשה לקפה, והאם הקפה מוגש בכוסות פלסטיק או זכוכית. לפני בחירת החברה שתספק את הבר, מומלץ לבדוק כמה אנשי צוות יאיישו את עגלות הקפה אצלכם באירוע, ומהי רמת ניקיון בר הקפה. כמו כן, חשוב מאוד לוודא את החיבור שיש לעגלות קפה לחשמל, לצורך חימום והכנת הקפה.
 
אירועים פרטיים
בניגוד לתפיסה, כי הזמנת עגלות קפה לאירוע היא הזמנה יקרה מאוד או מתאימה לאירוע אקסקלוסיבי מדי, זה ממש לא כך. הכל תלוי בהזמנה, במספר המשתתפים ובחומרים מהם עשויות העגלות. בנוסף, יש חשיבות רבה גם לסוגי הקפה, למאפים, סוגי האוכל הנוספים, ומספר אנשי הצוות שאתם דורשים.
ככלל, אפשר להזמין עגלות קפה לכל אירוע. החל מיום הולדת, בר או בת מצווה וכמובן, חתונה.
 
אירועים עסקיים דורשים קפה!
הזמנת עגלות קפה לאירועים עסקיים היא פשוט אידיאלית. בדרך כלל יש באירועים כאלה מקבץ אנשים שלא מכירים זה את זה, ועגלות הקפה יכולות להיות מקום מפגש בלתי אמצעי מעולה, לשיחות חולין לפני העסקים הרציניים. בנוסף לכך, איכות האירוע ללא ספק תיקבע על פי סוג הקפה ועד כמה הוא משובח או מקורי. כך שבעצם עגלות הקפה יכולות לקבוע את הצלחתו של האירוע.
 
 מומלצים
אבקת קפה למכונות