הפקת אירועים > בחירת מתנות ליולדות
 

בחירת מתנות ליולדות

בחירת מתנות ליולדות היא אינה משימה קלה, שכן היצע המתנות הוא כה גדול עד כי רובינו מתקשים להגדיר מהי המתנה החיונית והמתאימה ביותר לאופייה של היולדת וצרכיו של התינוק החדש. מאמר זה יעניק לכם מגוון טיפים אשר יעזרו לכם לבחור את המתנה המתאימה ביותר ליולדת.
 

בחירה אובייקטיבית של מתנות

בחירת מתנות ליולדת צריכה להיות בחירה אובייקטיבית אשר תשמש אותה בצורה פונקציונאלית ותתאים לאופייה. אך השאלה הנשאלת היא: 'האם אנחנו יכולים לבחור מתנה בצורה אובייקטיבית או שמא רוב המתנות אשר אנו בוחרים מושפעות מהצורך שלנו ואופיינו?'. התשובה חיובית, ולכן ההמלצה היא תמיד להיעזר בסביבה החיצונית ובמשפחתה של היולדת, אשר יכולים לעזור לנו לבחור את אותה מתנה אשר תשמש אותה בצורה מיטבית. אם אתם מעוניינים לבחור מתנות ליולדות בצורה חכמה ההמלצה היא לפנות אל צוות החנות ולספק לו נתונים כמו למשל, מהי גילה של היולדת, האם זו הלידה הראשונה שלה, מה הם הדברים אשר היא רכשה לפני הלידה ועוד. פנייה אל משפחתה של היולדת תעזור לכם להבין אילו מתנות היולדת קיבלה ומהם המוצרים השונים אותם רכשה לתינוק טרם הלידה.
 

ברית או בריתה- אופי האירוע וכמות המוזמנים

פעמים רבות אנו מוזמנים לחגיגה רבת משתתפים לרגל הולדתה של תינוק או תינוקת חדשה. במעמד זה אנו מחויבים להביא ליולדת מתנה אשר תוכל לשרת אותה בצורה הטובה ביותר. לעיתים, המשפחה שוכרת את שירותיה של חברה המומחית בכל הקשור אל הפקת אירועים על מנת שתתכנן עבור היולדת את האירוע המושלם תוך התחשב בכמות המוזמנים ואופי האירוע. אירוע הנחגג לכבוד בואו של תינוק חדש יכול להתרחש בפורמט מצומצם, במקום אקסקלוסיבי או באולם גדול המותאם לכמות גדולה של מוזמנים. העצה הטובה ביותר היא לבצע בירור מקדים של מספר המוזמנים לאירוע והמקום בו מתרחש האירוע ובהתאם להגיע להחלטה באשר להוצאה הכספית על המתנה אשר תקנו ליולדת ולתינוק.
 

בחירת מתנות ליולדות- טיפים

טרם בחירת המתנה ליולדות חשוב מאוד לבצע הכנה מקדימה. הכנה זו תוביל אתכם לבחירה מושכלת של המתנה המתאימה ביותר ליולדת:
  • לידה ראשונה- יש לברר האם זוהי לידתה הראשונה של האם. אם מדובר בלידה ראשונה קרוב לוודאי שהיולדת תזדקק למוצרים בסיסיים, כמו למשל מגוון מוצרים לתינוק, ריהוט לתינוק וחבילות לידה המורכבות ממוצרי בסיס שונים. אם מדובר בלידה שנייה או שלישית חשוב לברר אילו מוצרים חסרים ליולדת ובהתאם לבחור את המתנה.
  • הנקה- בררו האם היולדת מניקה או משתמשת בתחליפים. בהתאם תוכלו לרכוש עבורה חבילת תחליפי חלב, בקבוקים ועוד או מגוון עזרים לאם המניקה.
  • תקציב- החליטו מהו התקציב שלכם לרכישת מתנה וחפשו מתנה ללידה בהתאם לתקציב זה. שימו לב, הקרבה שלכם אל היולדת והמקום בו נערך האירוע צריכים להשפיע על ההחלטה באשר לסכום אותו תהיו מוכנים לשלם עבור המתנה.