הפקת אירועים > מקום קטן לאירועים
 

מקום קטן לאירועים

ככה קטן, ככה טוב – מקום קטן לאירועים

אתה רוצה להציע לבחירת לבך נישואין? עצור! כן, יש לך כוונות טובות, אבל תחשוב רגע אחד לפני, איך אתה רוצה שחתונת חלומותיך תיראה. המוני אנשים שאתה לא מכיר, מסתכלים עליך ביום הכי מרגש בחייך?, בדיוק לא ככה....
מה שאתה באמת רוצה, וצא מהקונספציה שרק נשים יודעות בדיוק איך תיראה חתונת החלומות שלהן כבר מגיל 8, הוא מקום קטן לאירועים להתחתן בו, להזמין את המשפחה והחברים הקרובים, ולנצור את היום הכי המיוחד הזה לדורות הבאים. כי זו מהות העניין- חתונה קטנה ואינטימית במקום קטן לאירועים. כי אינטימיות ורומנטיקה, הרי הן בדיוק, מהותה של האהבה.
 

3 השלבים לאירוע המוצלח

השאלה נשאלה, עברת כבר שלב אחד קדימה והוא: להתחיל למצוא מקום קטן לאירועים שיענה על כל המשאלות שלך ושל בחירת לבך המתרגשת והבטוחה, שאם יש לה בן זוג, שהדברים הללו חשובים לו באותה מידה כמו לה - אז היא לגמרי זכתה בפיס.
השלב הראשון - מציאת מקום קטן לאירועים. למה לבזבז זמן יקר. קח את בחירת לבך על גבי לימוזינה מפוארת ישירות ל-White אירועים. זה בדיוק המקום שהיא תתאהב בו ובך מחדש. מקום רומנטי, אינטימי וטובל בירק מדהים. למרות האינטימיות שלו, יש לו כמה מתחמים שבהם ניתן ליצור כמה מתחמי עניין עבור סוגי האוכלוסייה השונים שמוזמנים לחתונה.
השלב השני - פנק אותה בהזמנת תפריט חלומי לחתונה. הרי לא תרצה שהאורחים שלך וגם כלתך יתרגשו עד דמעות מ-White אירועים בלי התפריט החלומי שאפשר להרכיב שם. מקום קטן לאירועים הוא בדיוק המקום לאירוע המושלם, שכולם ידברו עליו עוד רבות ורק טובות.
השלב השלישי - תדביק אותה בהתלהבות שלה מ- White אירועים, כי ברגע שהיא תתלהב עד כדי אובדן חושים - דע שהאירוע שלך סגור ושריר וקיים.
 

זיכרון ארוך

כדאי שתדע פרט מאוד חשוב על נשים: הן זוכרות. הכל. גם 50 שנה קדימה. כך שאם באיזשהו אופן החתונה של בחירת לבך תהיה לא החתונה עליה היא חלמה ופנטזה, אתה תשמע על זה. הרבה. כל הזמן, למען האמת, זה הדבר היחיד שעליו תשמע...
על כן, אם תפעל על פי השלבים הבאים הצלחתך מובטחת:
לצורך הצעת הנישואין, קח אותה למקום רומנטי. לאותו מקום ששם תרצה להתחתן איתה. תגיד לה שמצאת מקום קטן לאירועים ותראה לה את White אירועים. אחרי שהיא תפסיק לבכות, פשוט תענוד לה את הטבעת, שלבטח השקעת בה ממון רב ולא מעט זמן. מפה, רק השמים הם הגבול. תבוא קטן – תצא גדול!