הפקת אירועים > מועדונים לבת מצווה: לחגוג את האירוע המושלם לנערה
 

מועדונים לבת מצווה: לחגוג את האירוע המושלם לנערה

נערות רבות ובני משחתן מתרגשים מאוד מחגיגת הבת מצווה המתקרבת ובאה. הנערות בוחרות לעצמן את הלבוש אותו הן רוצות ללבוש לאירוע, מזמינות חברים ובני משפחה ועוזרות להוריהן לבחור את הקייטרינג. בת מצווה היא לרוב אירוע פחות משמעותי מחגיגת בר מצווה או מחגיגת חתונה, אך הנערה רואה זאת אחרת.
 
אחת הסיבות לכך שאירוע בת מצווה הינו מרגש כל-כך נובע מכך שהנערה מרגישה בפעם הראשונה בחייה כנערה לכל דבר, שמשתפים אותה בתכנון מסיבה גדולה. חידוש נוסף הוא שהמסיבה נערכת לכבוד הנערה, מה שמציב אותה במרכז תשומת הלב. נערות צעירות רבות מתרגשות מאוד הן מהמעד והן מהחגיגות.
 
הבחירות שאותן עושות נערות רבות בקשר למסיבת הבת מצווה שלהן יכולות להראות אולי כשוליות או כלא משמעותיות בעיני הוריהן אך בחירות אלה משקפים דילמות רבות בעולמה של הנערה. כאשר הנערה בוחרת איזו שמלה ללבוש ואילו חברים להזמין היא לא פעם מרגישה כי אלו הן בחירות משמעותיות מאוד.
 

בתוך מועדונים לבת מצווה, במסעדות או אולי בבבית – היכן כדאי לחגוג מסיבת בת מצווה?

בחירה משמעותית נוספת של הנערה ושל הוריה, לפני החגיגה, היא היכן כיצד לחגוג את מסיבת בת המצווה. ישנם הורים רבים אשר מחליטים לקיים אירוע צנוע בבית, להעמיס את הבית בכמויות גדולות של אוכל ולהזמין חברים טובים ובני משפחה. הבעיה היא כמות האורחים הגדולה וניקיון הבית לאחר עזיבתם של האורחים.
 
אפשרות נוספת מלבד חגיגת מסיבת בת המצווה בתוך הבית היא לחגוג את האירוע המשמח בתוך מסעדה. כמובן שיש להחליט מראש על מספר המוזמנים באירוע. ניתן להזמין שולחן גדול במסעדה שמתאים למשפחתה הקרובה ביותר של הנערה ולחברותיה הקרובות וניתן כמובן לשכור את כל המסעדה או חלק מתוכה.
 
מסעדות רבות מציעות לקיים אירועים שונים בתוכן ועל כן בהחלט ניתן לקיים אירוע גדול בתוך מסעדה לכבוד מסיבת בת המצווה של הנערה. כדאי לבדוק האם במסעדה האהובה עליכם אכן ניתן לקיים אירוע גדול. כמובן שיש לתאם מראש עם המסעדה את עלויות ההסעדה ולבדוק שאתם אכן עומדים בתקציב.
 
ישנה אפשרות נוספת שנערות רבות והוריהן בוחרים בה כדי לחגוג את יום הולדתה השניים עשר של הנערה והיא קיום החגיגה בתוך מועדון. ישנם מספר גדול של מועדונים לבת מצווה אשר מציעים חגיגה מיוחדת ובלתי נשכחת. כמובן שגם כאן יש להתחשב בגודל המועדון, במספר המוזמנים שיכולים להכנס אל תוכו, במחיר ועוד.
 

מסיבת בת מצווה בלתי נשכחת

משום שזהו יום חשוב כל-כך לנערה כדאי להוריה לשתף אותה בלבטים השונים שלהם ובתכנון האירוע בכלל. אם בוחרים לקיים את החגיגה בתוך מועדון משום שהמסעדה הייתה יקרה מדי או שהאוכל בה היה לא טעים, כדאי לספר זאת לנערה. זהו האירוע שלה והיא לעתים קרובות בוגרת מספיק להשתתף בקבלת ההחלטות.