הפקת אירועים > מגנטים לאירועים – פתרון מושלם לכל אירוע
 

מגנטים לאירועים – פתרון מושלם לכל אירוע

 היום כבר ניתן למצוא בכל אירוע צלם מגנטים לאירועים. המגנטים תפסו מאוד מאוד חזק ולא בכדי וזאת משום שמדובר על שירות לאירוע שהוא גם מתנה לאורחים, וגם מהווה פתרון בדמות מזכרת מהאירוע. כמו כן התמונות המשמשות להדפסת המגנטים לאירועים מהוות תמונות לכל דבר ועניין ועל כן ניתן לעשות בהן שימוש לאחר מכן. מכיון שכך, זוגות רבים שמתחתנים, מפיקי אירועים עסקיים, ואפילו באירועים פרטיים שנערכים בבתים, ניתן למצוא צלמי מגנטים לאירועים. מדובר בשירות שהאורחים מאוד אוהבים שכן כל מי שמגיע לאירוע בדרך כלל לבוש יפה וגם הוא מגיע עם חברים טובים או משפחה קרובה, ולכן הכי כיף להצטלם עם אנשים שאוהבים למגנט.

מגנטים לאירועים- מה חשוב לדעת

כאשר בוחרים ספק או צלם מגנטים לאירועים, יש לבדוק מהי איכות המגנטים. צלמי מגנטים לאירועים רבים עושים שימוש בחומרים שאינם איכותיים אשר פוגמים באיכות המגנטים ותוך זמן קצר כבר ניתן לראות ירידה ברמת הגימור של כל מגנט ומגנט. כלומר הצבעים עלולים לדהות ולהתקלף. ניתן למנוע זאת על ידי שימוש בלמינציה מיוחדת עבור מגנטים לאירועים שבה לא כל צלמי המגנטים לאירועים עושים שימוש ועל כן חשוב לבחור צלם מגנטים לאירועים שעושה שימוש בחומרים איכותיים ולמינציה. כמו כן יש לשים לב שצלמי מגנטים לאירועים הם הספק שבא במגע הכי הרבה עם האורחים שלכם, לכן חשוב לבחור צלם נחמד שיוציא לאורחים מגנטים בכיף ובשפע. לא פעם ולא פעמיים צלם אירועים עלול לסרב להוציא מגנטים לאירועים או לצלם עוד משום שכבר צילם את האורחים, חשוב לקחת זאת בחשבון כדי לבחור צלם שפשוט ימשיך ויוציא מגנטים ללא כל בעיה.

מגנטים לאירועים – כיצד ניתן למצוא ספק מומלץ? ומה המחירים?

מחירים של שירות מגנטים לאירועים נעים בין 800 ל-1400 ש"ח בממוצע לאירוע. מדובר במספר משתנים. ראשית יש לקחת בחשבון את מספר המוזמנים לאירוע שמן הסתם משפיע על מספר המגנטים שיצאו באירוע ועל העלויות. כמו כן יש לקחת החשבון את נושא העובדים – כמה עובדים מביא איתו צלם המגנטים לאירוע? אם מדובר בעובד אחד שמגיע, 800 ש"ח הוא בהחלט מחיר סביר. אך לחתונות ואירועים עם יותר מ-300 מוזמנים, יש לקחת צלם מגנטים לאירועים שמגיע עם חבר צוות נוסף כדי להוציא מספר גדול של מגנטים ללא כל בעיה. לאירועים גדולים במיוחד אף ניתן לתגבר בעובדים נוספים והמחיר בהתאם. כמו כן יש למצוא את צלמי המגנטים המומלצים דרך המלצות, רק כך תוכלו לוודא שבחרתם צלם מגנטים טוב. גם באינטרנט ישנן המלצות רבות שכדאי לעשות בהן שימוש. שיהיה במזל טוב ובהצלחה!