הפקת אירועים > לופט למסיבת רווקות
 

לופט למסיבת רווקות

אם התחלתן לדבר על הפקת המסיבה סביר כי אחת הבנות העלתה את הרעיון לשכור לופט למסיבת רווקות. הרעיון מעלה התלהבות בחלק מהקבוצה אל מול חלק אחר שקצת חושש מעלויות גבוהות. בכדי להפריך את החששות חשוב להבהיר כי לופט למסיבת רווקים או רווקות אינו כרוך בהוצאות כספיות גבוהות. כאשר שוכרים את הלופט לערב אחד בלבד ומחלקים את העלויות בין כל המשתתפות, משלמת כל אחת סכום ממוצע של 150-200 שקלים.
 
התשלום הופך אטרקטיבי עוד יותר כאשר מגלים כי לופט למסיבת רווקות כולל גם בריכה פרטית, ג'קוזי ספא, מתחמים מפוארים, סנוקר, קריוקי והרבה פינוקים אחרים. התחרותיות הגבוהה בענף מעודדת את בעלי הלופטים לצאת במבצעים אטרקטיביים, לשפר את תנאי האירוח ולהקפיד על הפרטים הקטנים.
 

מה כולל לופט למסיבת רווקות?

 
כאשר הקבוצה שוכרת את הלופט היא רשאית להשתמש בכל מתקני הנופש שמוצבים במקום. ברוב הלופטים תמצאו אמבט ג'קוזי גדול, מערכת קריוקי, מערכת שמע ופינות ישיבה מעוצבות. בריכת שחייה ומרפסת לא תמצאו בכל לופט למסיבת רווקות. אם הקפדתן לבחור לופט למסיבת רווקות שעונה על כל הציפיות של כולן תוכלו לחסוך בהוצאות בשכירת אטרקציות נוספות. מערכת קריוקי, סנוקר, ג'קוזי ובריכה יעניקו למשתתפות תעסוקה מלאה.
 
רגע לפני לבישה של שמלות כלה, שכירת הלופטים מאפשרת לבנות שימוש חופשי באמבט הג'קוזי, שימוש בקריוקי, שימוש במערכת השמע ועוד. יש לציין כי השימוש אמנם חופשי אך יש להקפיד לשמור על שלמות הציוד ולמנוע נזקים. בעלי הלופטים מבטחים את המתחמים אך נזקים שנגרמים בזדון לריהוט נמצאים תחת אחריות השוכרים. תוספות קטנות כמו אלכוהול, כיבוד, ספריית סרטים או מוצרי ספא משתנים בין הלופטים. מגרשי חנייה אפשר גם כן למצוא כמעט בכל לופט, אך כדאי בכל זאת לברר זאת אל מול בעל הלופט כבר בתחילת השיחה.