הפקת אירועים > כיצד נוודא שהאירוע מושלם באמת?
 

כיצד נוודא שהאירוע מושלם באמת?

 
 
עומדים בפני חתונה? חוגגים בר מצווה לבן? או שהבת מבקשת בת מצווה (מצווש) מהחלומות? איך תוודאו כי אכן החגיגה תהיה מושלמת?
 
 
בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים מהותיים בתחום האירועים. כל אירוע הפך להפקה של ממש. אם בעבר, היה צריך אוכל טוב בכדי לרצות את האורחים, הרי שהיום דואגים לכל פרט ופרט, מוסיפים דברים מלהיבים כזיקוקים ופירוטכניקה ועוד. הכל למעשה בכדי שהזיכרון שיישאר הן בפני בעלי השמחה והן בפני האורחים – יהיה מלהיב ומשמח. הרי פעמים רבות, נראה כי תמיד יהיה לאנשים על מה לדבר, פעם זה על האוכל, פעם על סגנון המוזיקה או השמלה של הכלה. הרבה פעמים דווקא התסכול של האנשים מגיע מהדרך הארוכה שעל המוזמנים לעשות בכדי להגיע לאירוע.
 
 

אירוע מושלם? לא בהכרח מבחינת האורחים

 
הבעיה הגדולה באירועים היא כי התלות באורחים היא גדולה ביותר. המארחים יכולים להשקיע בכל פרט ופרט עד הרגע האחרון, אך עדיין אם האורחים לא יהיו במצב רוח לחגוג, האירוע יסתיים מוקדם מהצפוי. פעמים רבות, האורחים מגיעים לאירוע אך מגיעים עצבניים ויוצאים מוקדם. הסיבה היא לרוב – הדרך המעיקה למקום האירוע ובחזרה. כל אורח המגיע לחגוג אתכם חושב לעצמו, מה אני צריך אחרי יום העבודה שכל כולי עייף, לקום לנסוע, לעמוד בפקקים לאירוע במרחק שעתיים ממני. סביר שגם אותו אורח יהיה בין ראשוני העוזבים את האירוע מפני שעליו לנסוע את הנסיעה לביתו. אולם, קיים דווקא פתרון מושלם למקרים שכאלה: ארגון הסעות לאירועים מיוחדים עבור האורחים.
 
 

יתרונות בארגון הסעות לאורחים

 
הדרך לאירוע מושלם מתחילה בתחושות האורחים. אם בני המשפחה והחברים יודעים כי הם אינם צריכים לנהוג את הדרך הביתה, להפך – הם יכולים לנוח במושב עד שיגיעו. הם מגיעים בזמן מבלי לחשוש להחמיץ את קבלת הפנים ורגע השיא. במהלך האירוע הם יכולים לשמוח יותר, להרים עבור בני המשפחה כוסית או שתיים (דבר שאסור להם על פי חוק במידה והם הנוהגים חזרה), כמובן שברגע האמת הם לא יצטרכו ללכת מוקדם ויוכלו להישאר ולחגוג עם בני המשפחה. הם יודעים כי מבחינת החזרה לביתם הם מסודרים.
 
בני המשפחה החוגגים את האירוע, מבקשים ליצור עבורם את הזיכרון הכי מתוק שאפשר. אירוע שמסתיים מוקדם מן הצפוי, או שפשוט בני משפחה רבים לא הגיעו בשל הדרך שעליהם לעבור עד למקום האירוע, מעיב עד מאוד על הזיכרון. מבחינת המארגנים, לרוב מדובר בתוספת קטנה שתאפשר אירוע מושלם באמת.
 
ושיהיה במזל טוב!