הפקת אירועים > ארגון חתונה בטבע – מה זה אומר? מאיפה מתחילים?
 

ארגון חתונה בטבע – מה זה אומר? מאיפה מתחילים?

מזל טוב, מתחתנים! אחרי שנרגעתם מההתרגשות הגדולה של ההצעה, ההחלטה המשותפת, החדשות למשפחות הנרגשות – זה הזמן לחשוב על הפרטים, הקטנים והגדולים. בין אם אתם אנשי טבע ולא רואים את עצמכם מתחתנים באולם ובין אם פשוט דמיינתם תמיד את הרגע המאושר הזה בחיק הטבע – כנראה שאתם ניצבים בפני ארגון חתונה בטבע. יש הרבה אתרים אפשריים, אבל לפעמים נדמה שחתונה בטבע היא משימה קשה יותר לארגון מחתונה באולם, שמגיע קומלפט עם הרחבה, הדי.ג'יי והבופה.
 
כן, זה נכון – חתונה בטבע היא משהו אחר. וזו בדיוק הסיבה שאתם רוצים אותה. כי לקדש זה את זו על שפת הים, על צוק עם נוף מרהיב או ליד יער קסום שבו תיערך המסיבה  עם זר כלה מרהיב ביופיו – זה לא משתווה לשום דבר. אם כבר התחלתם לחקור את הנושא של אירגון חתונות ולברר מה צריך ולמי לפנות, אתם כבר יודעים שעומדות בפניכם שתי אפשרויות – לתכנן לבד או להיעזר בחברה המתמחה בהפקת חתונות בטבע.
 

לבד או עם עזרה?

 
כדי להחליט אם לארגן בעצמכם את החתונה שלכם בחיק הטבע, כדאי לקחת בחשבון כמה נתונים בסיסיים. הראשון והחשוב שבהם הוא מספר המוזמנים, והשני הוא אופי האירוע. מי שמתכנן חתונה קטנה עד קטנה מאוד, ומי שמוכן להסתפק באירוע פשוט עם נטייה ל"זרוק", יכול ללכת על ארגון עצמי. במקרים כאלה אפשר להיעזר בחברים ובבני משפחה ולהרים אירוע צנוע, מקסים ובעל אופי בלתי פורמלי בחיק הטבע.
 
אבל אם אתם חפצים באירוע בסדר גודל קצת יותר רציני, אם אתם רוצים חתונה בטבע אבל בנוחות מקסימלית, או אם אתם פשוט רוצים עזרה, כך שתוכלו להתפנות ולעסוק בראש שקט בשמלה, במוזמנים ובהתוויית האופי הכללי של האירוע – פנו למישהו מנוסה, שיודע לארגן חתונה איכותית בחיק הטבע, לספק ציוד טוב ולהציע תמיכה לוגיסטית מיומנת. כך תרגישו בטוחים שהאירוע שלכם לא ייפול בגלל בעיות חשמל או כי אין מספיק כסאות והדודה מירושלים נאלצת לשבת על פוף...
 

אז איפה מתחילים?

 
חברה המתמחה בהפקת אירועים בטבע תוכל ללוות אתכם משלב ההחלטות הראשוניות ביותר, ולייעץ לכם באשר לכדאיות או ליתרונות של כל בחירה ספציפית. ובכל זאת, הנה כמה נקודות למחשבה, שיעזרו לכם לגבש החלטה ראשונית באשר למיקום האתר שבו תרצו להתחתן, או לפחות לאזור:
  • מזג האוויר והעונה. יש לחשוב על הסיכוי לגשם או על האפשרות שיהיה קר או חם מדי במקום שבו אתם רוצים לקיים את החתונה.
  • נגישות. יש כמה אתרים מרהיבים וייחודיים, אך הגישה לשם קשה או עלולה להיות קשה, בעיקר עבור אורחים מבוגרים. יש לחשוב על האורחים ועל האפשרות שלהם לא רק להגיע לאירוע, אלא גם ליהנות בו.
  • אזור בארץ. גם כאן חשוב להתחשב באורחים, בעיקר אם יש הרבה מוזמנים. אם אתם חולמים להתחתן במדבר, אבל רוב החבר'ה מגיעים מהצפון – זו עלולה להיות בעיה, וייתכן שעדיף להתפשר על המיקום.
  • נוחות. כשחושבים על הנוחות יש לקחת בחשבון לא רק את תווי השטח באתר עצמו, אלא גם את האפשרויות שמציעה לכם החברה המארגנת. במקום שבו השטח פראי למדי, חשוב שיהיו מספיק פתרונות ישיבה נוחים והולמים, בעיקר עבור הקהל המבוגר.
  • אופי האירוע. אם אתם מתכננים מסיבה גדולה לחבר'ה הצעירים, מעבר לקבלת הפנים, הטקס והארוחה, יש מקום לשקול הקמת "עיר אוהלים" קטנה או פתרונות לינה. זה עלול לייקר את האירוע, אך אין ספק שהחוויה תהיה שונה ומגבשת הרבה יותר.
כמובן, יש עוד הרבה על מה לחשוב כשמארגנים חתונה בחיק הטבע – אך ברגע שתראו בעיני רוחכם את האתר והאופי הכללי של האירוע, יהיה הרבה יותר קל להתמקד בכל השאר.
מזל טוב!
*****