הפקת אירועים > חשיבות המגנטים באירועים
 

חשיבות המגנטים באירועים

כיום כמעט בכל אירוע שאנו באים להתארח בו אנו פוגשים את הלוח מתכת שמוצב במרכז רחבת הריקודים ועליו מתועדים הרגעים הכי יפים שלנו על ידי תמונות מגנטים שממוגנטות ללוח. כיום כל אדם שמתכנן ומארגן אירוע אם זה חתונה, ברית, בר מצווה, או סתם אירוע קטן הוא פונה לחברת הפקות אשר תדאג לכל הפעלות האטרקציות באירוע כמו בועות סבון ,עשן כבד, פירוטכניקה ודינור, עיצוב בלונים ,תמונות מגנטים לאירועים ועוד מגוון עצום של אטרקציות שכל חברת הפקות מספקת בהתאם למה שהיא מציע.
 

מגנטים לאירועים – איך זה עובד?

 
צוות צלמי מגנטים מסתובבים באירוע ומתעדים על ידי תמונות את הרגעים היפים של האורחים אם זה בכניסה או ברחבת הריקודים. לפני שבוחרים את חברת ההפקות צריך לוודא שמדובר בצלמים איכותיים עם ניסיון בתחום הצילום אשר ידעו להתאים את גודל ומרחק התמונה בהתאם למסגרת שבעל השמחה בוחר. צלם מגנטים איכותי יודע לצלם בכל אירוע עם כל תאורה שהאורחים רוקדים בא ולהתאים את צבעי ההדפסה על מנת שהמגנטים יצאו עם צבע חיי ופוקוס. איכות המגנט אינה נקבעת רק על ידי הצלמים אלה גם על ידי צוות ההדפסה שדואג על הדפסת התמונות ואיכות החומר שממנו מפיקים את המגנטים, חברת הפקות מגנטים תדאג להכניס שכבת למינציה על המגנט בכדי לשמור על איכותו ושמירתו על המקרר להמון זמן ולהשאיר מזכרת קטנה מאירוע גדול בביתו של כל אורח.
 

מגנטים לאירועים – למה צריך?

 
מגנטים לאירועים הוא הגימיק המושלם לכל אירוע מכיוון שמשאיר מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע לכל אחד מהאורחים והופך את אירוע לבלתי נשכח. המגנט יכול לבוא במגוון גדלים ומסגרות שמעוצבים באופן אישי עבור האירוע – בעל השמחה בדרך כלל מקבל מחברת הפקת המגנטים תמונות מוגדלות עם מגנט אשר בוהקים בעין על כל מקרר או דלת בבית, ובנוסף בעל השמחה רשאי לדרוש דיסק שבו צרובים כל תמונות האורחים שצולמו על ידי הצלם מגנטים.
 

מגנטים לאירועים – זה לא הכל...

 
מגנטים לאירועים זה אמנם אחד הגימיקים הפופולאריים כיום בשוק אך לא היחיד, חברות הפקות טובות יודעות להפעיל עוד גימיקים לאירועים מלבד צילום המגנטים כמו הפעלת זיקוקי דינור עם עשן ופירוטכניקה, בובות ענק אשר נכנסות לרחבת הריקודים ומשמחות באירוע לא רק את האורחים אלה גם את המארחים ולפעמים אפילו בובות שמגישות אלכוהול, רק חברות הפקות גדולות כמו חברת "דוקטור מגנט" מפעילות אטרקציות מגוונות לאירועים ואפילו מחזיקי מפתחות עם תמונות מהאירוע שמשאירה מזכרת כמעט נצחית. בנוסף לכך חברת הפקה שמכבדת את עצמה תדע להפעיל גם מסך ירוק אשר משמש כאטרקציה ייחודית לאירועים כיום. עיצוב בלונים ושערי בלונים היא גם מומחיות שרק החברות הטובות ביותר יודעות להתעסק בה.
 
אנו ממליצים בחום על חברת הפקות אירועים :"דוקטור מגנט".