הפקת אירועים > השכרת ציוד לאירועים
 

השכרת ציוד לאירועים

 אז קיבלת את הצעת הנישואין הכה מיוחלת שלך. הנסיך על המאזדה 6 הכסופה הציע לך את ידו ועולמו. אחרי כל ההתרגשויות, הסלפי של הטבעת והסטאטוסים בפייסוש'/אינסטוש'/טוויטר/קבוצת "הוא הציע לי" בוואטסאפ ועוד. הגיע רגע האמת: תכנון המאורע הגדול והמשמעותי בחייך (לפחות עד לאותו הרגע). אלא מה? פתאום את מגלה שהשמחה מהולה בהמון כאב ראש, ולא רק, אלא גם המון חרדה ושאר ירקות.
 
כל חייך פנטזת על שמלה לבנה ונעליים תואמות אבל לא באמת הבנת שארגון חתונה הוא הרבה מעבר. רשימת מוזמנים, אולם, תפריט, די.ג'יי, צלם, לוליין, רקדנית אקזוטית ואולי אפילו עו"ד להתגוננות מפני תביעה של איזו פרחה, שנאלצת להזמין וששתתה קצת יותר מדי ערק והחליקה מנעלי ה"TO GO" שלה, כל אלה הם רק חלק מהדאגות שלך לחודשים הקרובים. היה הרבה יותר קל אילו גוף אחד היה מאגד בתוכו מענה לכמה מהדאגות הללו במקביל.
 
אני, מצדי, סומכת רק על עצמי ועל הטעם האישי שלי (ואם זאת חתונה אז גם קצת על זה של המיועד שלי) בכל הקשור לעניינים הסובייקטיביים של האירוע ולכן אין מצב שאת הדי.ג'יי או את התפריט יבחר מישהו אחר מלבדי, אבל את העניינים הטכניים בהחלט אשמח להוריד לי מהכתפיים. חברה המליצה לי על רונן הוכמן השכרת ציוד לאירועים ככתובת המושלמת לשירותים הלוגיסטיים לאירוע. "בכל הקשור לציוד וריהוט הוא האיש שלך", היא אמרה. ואין זה משנה אם מדובר בחתונה, או בבר - מצווה, בכנס או בסתם מסיבת ברביקיו מתיפייפת בבית עם בריכה, אצל רונן באמת ניתן למצוא מענה כמעט לכל צורך ואפילו לקבל רעיונות, שאולי בכלל לא עלו בדעתנו קודם.
 
תחשבו על כמה פרטים צריך לתת את הדעת כשמארגנים אירוע: היערכות נכונה לכמות המוזמנים, מיקום השולחנות ביחס לרחבת הריקודים, מזג האוויר (שמשיות/תנורים/מאווררים לפי הצורך ועונת השנה), סכו"ם, כסאות ואם מדובר באירוע קונספט הרי שהדבר דורש תשומת לב להרבה ניואנסים אותנטיים וכדומה. כל אלה ועוד דורשים תכנון דקדקני ויסודי, שהם עניין של מה בכך לבעל מקצוע מיומן או חברת הפקות אירועים מעולה, בעוד שאצלנו הם כאב ראש גדול, שלעיתים אף גורע מההנאה שבתכנון האירוע המשמח שלנו.
 
אני אישית דוגלת בלהקל לעצמי את החיים. בעולם השפע וריבוי הבחירות שבו אנו חיים יש לנו כל כך הרבה דברים להחליט לגביהם כך שאם יזרקו לי חבל הצלה מדי פעם בפעם הרי שאני אהיה הראשונה שתתפוס אותו. נראה לי הרבה יותר מהנה לבחור לילדה שלך את השמלה המושלמת למסיבת ה-Sweet 16 במקום להתרוצץ בחיפוש אחר ערכת קריוקי לאותה המסיבה.
 
אז רק שיהיה במזל טוב