הפקת אירועים > הפקת אירועים
 

הפקת אירועים

הפקת אירועים מתחילה פה

כולנו מכירים את התחושה המרגשת של הגעה לאירוע, את הציפיה להפתעות, לאוכל טוב, לעיצוב מרנין לב, לאטרקציות מלהיבות...היום הפקת אירועים כבר ממש לא מה שהייתה פעם, וכל מי שמעוניין לערוך אירוע חשוב בחייו, יודע שעליו להשקיע ולתכנן את האירוע לפרטי פרטים, כדי להפוך את החלום שלו למציאות שלא תשכח לעולם.


כל אירוע צריך הפקת אירועים

לא בכדי הפך התחום של הפקת אירועים לתחום שנלמד כיום במוסדות מקצועיים. הסטנדרטים ההולכים וגדלים כיום של אירועים שונים, הציפיה ההולכת וגוברת של הקהל לריגושים, והרצון של בעלי האירועים להרקיע לשחקים חדשים ורחוקים יותר, ילד את הצורך והדרישה במומחיות שכזו. רבים, בעלי יכולת הפקה, גילו כי יש להם כשרון מיוחד בהגשמת פנטזיות פרועות ובדאגה כי לקוחותיהם לא יתרוצצו, ידאגו ויבזבזו זמן יקר, אלא יוכלו ליהנות מהשקט הנפשי, שכרוך בידיעה, כי הפקת אירועים מקצועית כבר תדאג להכל.
בעזרת הפקת אירועים מקצועית ניתן להעז, ולהפוך את המחשבות הפרועות ביותר לאירוע חי וקיים, עליו ידברו עוד זמן רב לאחר שיסתיים.

כיום ניתן להיעזר בחברת הפקת אירועים עבור כל אירוע, קטן כגדול, תהא אשר תהא מטרתו: חתונה, מסיבת שחרור, אירוע עסקי, ואפילו אירועי חברה או קידום מכירות. כל אירוע שיש בו נגיעה של הפקת אירועים מקבל שדרוג בן רגע.


הפקת אירועים – עסק למקצוענים בלבד

אם ניסיתם פעם לבצע הפקת אירועים בעצמכם, ודאי כבר שמתם לב, שהיא כרוכה בשלבים רבים, ולא תמיד פשוטים, של תכנון ושל עשייה. למעשה, הפקת אירועים היא תהליך ארוך, שמתחיל בישיבה של החברה שמבצעת הפקת אירועים עם הלקוח, בנסיון להבין על איזו פנטזיה הוא חולם, איזה אירוע הוא מדמיין בעיני רוחו, והאם ניתן לתרגם את הפנטזיה הזו לאירוע אמיתי. לאחר שלב גיבוש הקונספט וההתאמה של צרכי הלקוח אל תהליך הפקת אירועים מורכב, מתחילה מלאכת הרכבת הפאזל של שילוב ותיאום בין אנשי מקצוע שונים. זאת, על מנת לדאוג לכל הפרטים, כמו עיצוב המקום, ציוד, קייטרינג, אוהלים במידה ומדובר באירוע חוץ,השכרת ציוד הגברה ומוסיקה, זיקוקין, הזמנות, הנחיות,טבעות אירוסין או נישואין הגעה ועוד ועוד פרטים קטנים, שנותנים את הגוון הצבעוני שהופך את האירוע מסתם אירוע, להיות ה-אירוע.
הפקת אירועים כוללת שלבים רבים של לוגיסטיקה מוקפדת, עמידה בלוחות זמנים, ארגון יעיל במסגרת התקציב, ובמסגרת האנרגיות האפשריות להשקיע בו.
מטרתה הסופית של כל הפקת אירועים מקצועית היא לייצר אירוע רב רושם בתחושה של קלילות, כאילו עברה יד כבמטה קסם ויצרה את כל היופי המרהיב הזה ללא כל קושי.
 
תמר רגב - חופות רקומות לאנשים מיוחדים