הפקת אירועים > הפקות אירועים עסקיים
 

הפקות אירועים עסקיים

אירועים עסקיים הוא תחום שהולך ומתפתח. החל מאירועים ללקוחות, אירועי השקה ועד אירועי גיבוש לחברה. אם בעבר החברות היו מצומצמות יותר ובין אנשי האדמיניסטרציה נמצא האדם המתאים להפקת אירועים לחברה, הזמנת קייטרינג ואטרקציות נלוות, הרי שכיום הנטייה היא לתת לחברות הפקה מקצועיות ומנוסות לטפל בתחום. אירועים עסקיים הם נושא חשוב ביותר היכולים לתרום לגיבוש הצוות והקשר עם הלקוחות , מבחר האפשריות ליצירת אירועים אילו, סוגים של קייטרינג מתאימים , פעילות מתאימה בעיקר בתחום אירועים לגיבוש צוות הן אין סופיות. מדובר התחום המתפתח ומתחדש כל הזמן ומציעה להפקות אירועים עסקיים עשרות אפשרויות, מקשבה להרצאה רלוונטית ועד אירועים אקסטרימיים כגון פיינטבול.
 

הפקות אירועים עסקיים – בחירת קייטרינג

בים אם הטלתם את נושא הפקת אירועים על מי מהצוות הקיים במשרד ובין אם בחרתם בחברה מקצועית להפקות אירועים , נושא הקייטרינג יכול לשדרג כל אירוע, גם אם האירוע עצמו כולל בעיקר הרצאה ומינגלינג. בחירה נכונה של קייטרינג תתחשב בשעות האירוע, כמות הקהל והפעילות בו. ספקי קייטרינג מנוסים יוכלו לייעץ לכם באמינות על פי ניסיונם באספקת קייטרינג. לפני שאתם בוחרים קייטרינג כדאי לעשות סקר שוק קטן, אילו חברות קייטרינג מתמחות באספקה לאולמות ואילו באספקת קייטרינג עבור אירועים המרחשים בשטח פתוח. גם במידה ובחרתם בחברה המפיקה אירועים עסקיים, אתם עדיין לא מחויבים לקחת את החבילה הכוללת ויכולים להפריד את הפקת התוכן באירוע מהזמנת קייטרינג.
 

הפקות אירועים עסקיים – חברת הפקות אירועים או הפקה עצמאית?

שאלה מליון הדולר כשמבקשים לייצר אירועים מוצלחים מצד אחד ובעלות לא גבוהה מצד שני. מצד אחד- הפקה עצמאית של אירועים יכולה לחסוך את עלות התיווך בכל מרכיב באירוע. מצד שני, הפקת כנסים ואירועים היא משימה שלוקחת זמן ומאמץ ויתכן ששעות העבודה שישקיעו העובד בבירור האפשרויות העומדות בפניו להפקת אירועים, הזמנה של קייטרינג ותיאום בין הגורמים יעלו לכם אפילו יותר מהפער בפנייה לחברת אירועים. במידה ואתם חברה קטנה ויודעים בברור מה האירוע המבוקש- ניתן לעשות זאת על ידי הקצאת זמן של אחד מעובדי החברה לעניין, אבל אם מדובר בחברה המונה מעל ל15 איש ומבקשת לבדוק שלל אירועים לפני הבחירה – תעשו בחוכמה אם תפנו את הנושא לחברה מקצועית.
 

הפקות אירועים עסקיים – מעבר להנאה.

אירועים עסקיים אמורים להיות מהנים בראש ובראשונה. בין אם אתם משיקים מוצר חדש ובין אם אתם משתתפים באירוע גדול של כמה חברות ומקצים את אחד המומחים שלכם לצורך הרצאה. הנאה תבטיח שהמסר ייטמע וייזכר ולא יועבר בצורה יבשה. כמובן שעניין ההנאה נהיה אפילו יותר מהותי כאשר מדובר באירועי גיבוש חברתי. בין אם אתם בוחרים לתפעל את האירוע בעצמכם ובין אם לפנות לחברה מקצועית, לפני שאתם פונים לעשייה, בצעו מחקר קטן והתעדכנו בחידושים בתחום. סוף מעשה במחשבה תחילה!