הפקת אירועים > טיפולים קוסמטיים והסרת שיער בלייזר לפני חתונה
 

טיפולים קוסמטיים והסרת שיער בלייזר לפני חתונה

 כל כלה מעוניינת להיראות במיטבה באחד מהימים המאושרים והחגיגיים ביותר בחייה, יום חתונתה. רצון זה מצריך טיפוח הכולל טיפולים קוסמטיים, ביניהם טיפולי הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים ועוד. כיוון שטיפולים אלו גורמים פעמים רבות לרגישות זמנית בעור המופיעה כאדמומיות וכן איסור על פעולות מסוימות אשר יכולות להזיק לעור לאחר טיפול, כל כלה צריכה לתכנן בצורה מדויקת מהם הטיפול בהם היא מעוניינת וכמה זמן לפני החתונה יהיה זה חכם לעשות אותם.
 

המראה המושלם- ללא טעויות

חשוב לדעת כי כלות רבות עושות טעויות אשר משפיעות על המראה שלהן ביום כלולותיהן. דבר זה בא לידי לעיתים לידי ביטוי בעקבות ההחלטה להשתזף ביום החתונה, דבר אשר יכול להוביל את עור הפנים והגוף של הכלה לגוון שחום מדי או אדמומי מדי. רגליים אדמומיות משום ההחלטה להוריד שיער רגליים יום לפני, עור עם נקבוביות פתוחות ועוד.
  • שיזוף- אם החלטתם כי אתם מעוניינת במראה השזוף ביום החתונה שלך ובהתאם לכך קבעת תור במכונת שיזוף, ההמלצה היא להקדים את הטיפול לשבועיים שלושה לפני החתונה. שיזוף בים, באמצעות מכונה או על ידי התזה יכול בקלות לגרום לכוויות או לעור בעל מראה מפוחם, דבר אשר יגרום לקשיים רבים בעת תהליך האיפור. במצבים כאלו המאפר יצטרך למרוח שכבות עבות של מייק אפ וקונסילר אשר יטשטשו את הכתמים או יבהירו את גוון הפנים וגם יגרמו למראה פניה של הכלה להיראות "מצועצעים" מדי וזאת משום האיפור הכבד.
  • הסרת שיער בלייזר- אין זה משנה אם חלטתם לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר וזאת על מנת למנוע מצב של נקבוביות פתוחות ואדומות משום מריטת השיער בשעווה, גם כאן חשוב מאוד לעבור את הטיפול לפחות שבוע לפני החתונה. יש לקחת בחשבון כי אמנם תופעות הלוואי של הלייזר פחותות משל השעווה, אך גם כאן יכול להיות מצב לא נעים של אדמומיות העור.
  • אפילציה ושעווה לעור הפנים- תיקונים אחרונים בהחלט אפשריים יומיים לפני החתונה, אך הטיפול היסודי והמקיף של הסרת שיער פנים באפילציה או שעווה חייב להיעשות לפחות שבוע ימים לפני החתונה, בעיקר אם מדובר בשיטה אשר לא נוסתה בעבר.
  • טיפול קוסמטי- טיפולי פנים קוסמטיים יעניקו לכלה את אותו מראה עור חלק ורענן בו היא מעוניינת. כאן חשוב לקחת בחשבון כי לאחר טיפול קוסמטי העור חייב בתקופת החלמה של שבועיים שלושה ולכן חשוב מאוד לא לעבור את אותו טיפול בימים שלפני החתונה, אלא לקבוע אותו חודש לפני. דבר זה תקף גם לגבי נשים המעוניינות לעבור טיפול באקנה אשר יטשטש את הצלקות הקיימות. דבר נוסף וחשוב הוא לבחור קוסמטיקאית או מכון קוסמטיקה שסומכים עליהם.
 
לסיכום, טיפולים קוסמטיים והסרת שיער בלייזר חיוניים לכל כלה אשר מעוניינת להיראות במיטבה ביום כלולותיה. כאן הדבר היחיד אותו יש לזכור וליישם הוא שניתן לעבור כל טיפול אשר יבטיח לכם את אותו מראה בו אתן מעוניינות, אך חשוב להקפיד ולעבור את כל הטיפולים בין שלושה שבועות לארבעה שבועות לפני יום החתונה וזאת על מנת להבטיח לכם את אותו מראה אופטימאלי של עור הפנים והגוף.