הפקת אירועים > הסעות אוטובוסים – נסיעות לאחמי"ם
 

הסעות אוטובוסים – נסיעות לאחמי"ם

הסעות אוטובוסים אינן מתמצות בהסעה של ילדים אל מוסד חינוכי וממנו חזרה הביתה בסוף יום הלימודים, או הסעות עובדים למקומות עבודה וחזרה בסיום יום העבודה, וגם לא בהסעות אורחים לחתונה כזו או אחרת. האמת היא, שכיום, הסעות אוטובוסים מנוצלות גם לצרכים מיוחדים כמו של הסעות אחמי"ם ממקום למקום ברחבי הארץ, והדבר ללא כל צל של ספק מצריך גישה ואיכות שירות מיוחדים ביותר של חברות מקצועיות בתחום זה ומנוסות ביותר במתן שירות ספציפי מן הסוג הזה של הסעות. אתם וודאי תוהים - למה שאחמי"ם ירצו לנסוע באוטובוסים ? הרי יש להם מכוניות פרטיות ואולי אפילו נהג פרטי במקרים כאלה ואחרים. אז זהו, שמסתבר כי יש מקרים שונים ומגוונים אשר גם האחמי"ם נוסעים באוטובוסים וברצון רב .

 

אילו אחמי"ם זקוקים להסעות באוטובוסים ?

 
קבוצת חברי כנסת אשר יורדת לאזור של דרוםהארץ על מנת לבקר את תושבי אופקים אחרי נפילת קסאמים באיזור תעשה זאת בוודאי, רק עם הסעות אוטובוסים מרוכזות של חברה מקצועית בתחום זה. גם קבוצות של אחמי"ם אשר מגיעות אלינו מחו"ל יחד ורוצות לסייר במקומות מסויימים ברחבי הארץ יעשו שימוש עם הסעות אוטובוסים. אין כל צל של ספק כי במקרים אלה הסעות אוטובוסים מחברות בין הנוסעים, גם אם הם אחמי"ם כל אחד בפני עצמו – פוליטיקאים, אנשי עסקים, נציגי ממשלות זרות, דיפלומטים, אמנים שונים וכיוצא באלה. יש לציין כי הסעות אוטובוסים אלה יכולות לכלול גם מדריך לאחמי"ם שיתאר את הדרך ואת הנופים בהם הם עוברים וכדומה .
 

הסעות אוטובוסים לאחמי"ם – רק הטוב ביותר !

 
ברור כי הסעות אוטובוסים לאחמי"ם מצריכות רמת שירות מיוחדת וגם רמת רכבים מיוחדת. חברות המתחרות על פלח שוק זה צריכות להחזיק את צי האוטובוסים המשוכלל ביותר שיש כולל כל הפינוקים האפשריים, נהגים אדיבים במיוחד היודעים את מקומם במהלך יום הסיור וכך גם לגבי המדריך או המדריכה הממונים על ההדרכה ביום זה .
איך לבחור הסעות אוטובוסים לאחמי"ם ?
מעבר לבדיקת צי האוטובוסים מבחינת הנוחות והשירות יש לבדוק כי כל האוטובוסים נמצאים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר, כי יש באוטובוסים את כל אביזרי הבטיחות הנדרשים על פי החוק, כי הנהגים מורשים להסיע נוסעים וכי יש לחברה קצין בטיחות הדואג לכל אלה באופן שוטף. ולגבי המחיר, את זה יש לברר ולהשוות רק לאחר שכל אלה מתקיימים .