הפקת אירועים > גן אירועים
 

גן אירועים

עד למשבר הכלכלי המחירים בגני אירועים היו גבוהים מאוד והרתיעו רבים שהתפשרו, צמצמו מאוד את מספר המוזמנים, וקיימו לבסוף את האירוע במסעדה או אולם קטן שמחירו נמוך בהרבה. אלא שבזמן האחרון ניתן לראות שינוי - המחירים ירדו והתחרות בין שלל המקומות גברה. מי מִכם שמתכנן ממש בימים אלו אירוע מוטב שיידע שעובדה זו פועלת לטובתו אם הוא מוכן לבצע את הבדיקות ההשוואתיות ולמצוא את המקום שבו ישלם את המחיר הנמוך ביותר מבלי להתפשר על האיכות כפי שהיה בעבר.

פרט לעלות האירוע ישנם פרמטרים נוספים מהותיים וחשובים לא פחות.
כדי שהאירוע יהיה מוצלח וכולם ייהנו, גם אתם, בעלי האירוע, ובוודאי המוזמנים שלכם, מומלץ לבדוק לפני שסוגרים עם גן אירועים זה או אחר את כל הפרטים הקטנים עד האחרון שבהם על מנת שלא תתקלו בהפתעות בלתי צפויות במהלך האירוע. כדי לבדוק שהגן מסודר בצורה הגיונית שתתאים לאירוע שאתם מתכננים. שקיים בר משקאות שיספק את הצרכים שלכם ושל האורחים, שרחבת הריקודים ממוקמת במיקום טוב ושלדי.ג'יי יש עמדה מסודרת ושיש למקום חברת אבטחה מסודרת שמטפלת בכל אירוע שעלול לקרות.
בנוסף חשוב מאוד לדאוג שיש את כל הדברים הדרושים לצלם שלכם. זהו אירוע של פעם בחיים ולא תרצו לעבור אותו ללא צלם מקצועי שידאג שיהיו לכם מזכרות מהאירוע.

במרבית המקרים גם בני המשפחה המורחבת-ההורים, הסבים, ירצו להיות מעורבים ולהשפיע על ההחלטות הסופיות, ולמרות שלא תמיד ניתן להשביע את רצון כולם, יש לנסות לספק את רצונם, במיוחד אם הם אלו שמממנים את כל האירוע או משתתפים במימונו. אין טעם לסחוב אותם לכל המקומות שאותם תבדקו, אך כאשר מתוך כל המקומות שאותם בדקתם נשארו שניים או שלושה שמתוכם תצטרכו לבחור, בשלב זה תוכלו לקרוא גם להם, וללכת איתם ביחד למסע בחירת גן אירועים וטעימות שיכול להיות מהנה ומשפחתי מאוד, ואף לחתימה עם בעלי גן האירועים שאיתו החלטתם לסגור לבסוף. וכדי שלא הכל יהיה כל כך רציני, תנציחו את מעמד הטעימות והחתימה הכלל משפחתי במצלמת הפלאפון שלכם, וכשתחזרו הביתה תשלחו את התמונות במייל, לשמחת לב כולם.
 
 
קישורים שימושיים:
גני אירועים בחדרה - Terra C
אלדו תל אביב - דוכני גלידה איטלקית משובחת לאירועים ושמחות