הפקת אירועים > שף לאירוע פרטי גם לציבור הדתי
 

שף לאירוע פרטי גם לציבור הדתי

 

ארוחה מיוחדת לרגע מיוחד

אירוע פרטי קטן כמו יום הולדת או יום נישואין עגול, גיוס, שחרור ועוד כל מיני צמתים שאנחנו עוברים בחיינו ורוצים לחגוג אותם ניתן אמנם לערוך באולם או מקום מסודר אבל ניתן לחגוג אותם גם בבית או בכל מקום אחר שתבחרו. שף לאירוע פרטי שתזמינו ישמח להכין לכם ארוחה טובה לכל האורחים, ארוחה שתבחרו לפי תפריט.
 

ארוחה פרטית למהדרין

 
גם אם אתם דתיים, עדיין תוכלו למצוא שף לאירוע פרטי שאותו תרצו לציין. ישנם שפים רבים שעובדים בצורה כשרה. גם לשף שפותח חברה חשוב למתג את עצמו באופן כזה שיהיה לו קהל יעד גדול עד כמה שניתן. כיוון שהכשרות היא חלק בלתי נפרד מהמדינה שלנו, שפים רבים ידאגו לעבוד בצורה כשרה ואף לקבל תעודת כשרות.
ממש כפי שאולמות וגני אירועים מכינים ארוחות טובות ועדיין שומרים על הכשרות, כך יכול לעשות גם שף לאירוע פרטי. אם הבית שלכם אינו מותאם לבישול כשר, כלומר אין אצלכם הפרדה בין בשר וחלב בכיור או בכלים הוא ידאג להביא עימו אוכל שבושל מעט קודם לכן במסעדה או במקום בו הוא עובד וכך יוכל לשמור על כשרות.
 

אוכל כשר מתובל בהומור

 
אם אתם רוצים, תוכלו לשלב יחד עם הארוחה גם סיפורים וצחוקים. הרבה שפים מראים ומדגימים את הבישול תוך תיבול האוכל בהרבה צחוק וסיפורים מעניינים. אם מדובר על יום הולדת של אחד מבני המשפחה, תוכלו לבחור את התפריט לפי מה שהוא אוהב, ושהוא יבחר האם הוא רוצה לקבל ארוחה כמו מלך או שהשף יעביר סדנת בישול מעניינת בה כל האורחים יטלו חלק ולאחר מכן "יאכלו את מה שבישלו". אם מדובר על הפתעה, שימו את עצמכם במקום בעל השמחה וחישבו איזה קונספט הוא היה רוצה שיהיה לחגיגה שלו.
 

ארוחה פרטית- אתם הבוסים

 
בכל מקרה, שף לאירוע פרטי מתאים את עצמו אליכם מכל הבחינות. כדי שהאוכל יהיה כשר וטעים תוכלו למשל להחליט שהוא יהיה חלבי בלבד ואז לא תהיה כל בעיה מבחינת הכשרות. תפריט איטלקי חלבי למשל הכולל פיצות ופסטות עם רוטב עגבניות או שמנת הוא תפריט שכמעט כל אחד ימצא בו את המנה שהוא אוהב, ואז הקינוחים יוכלו להיות חלביים ומופלאים.