הפקת אירועים > הפקת אירוע לעובדי חברה
 

הפקת אירוע לעובדי חברה

הצלחתה של כל חברה תלויה בניהול חכם, החלטות נכונות ופרודוקטיביות של עובדי החברה. כל חברה מודעת לעובדה כי כל עובד עובר שחיקה מסוימת במקום העבודה, ולכן לפחות פעם בשנה היא בוחרת להוציא את עובדים לאירועים מהנים, כמו למשל יום כיף או יום גיבוש. מאמר זה יעסוק בחשיבות הגדולה של הפקת אירוע מסוג יום גיבוש לעובדי החברה.
 

הפקת אירוע בכל תקציב

 
ישנן חברות ועסקים אשר נמנעים מימי גיבוש וכיף לעובדים משום שאין להם תקציב גדול למטרה זו. אלו בוודאי ישמחו לשמוע כי כיום ניתן להפיק אירוע בכל תקציב קיים וכי ימי גיבוש וכיף ירעננו את האווירה ויאפשרו לעובדיהם לחזור למקום העבודה כאשר הם מלאי מרץ ומעוניינים לעבוד בשביל החברה ולהשיג את היעדים בדיוק כפי שהחברה ארגנה להם את יום הכיף המהנה.
 
  • אירוע חברה בתקציב מצומצם- כאן תוכלו להחליט כי אתם מעוניינים לקיים את יום הגיבוש או הכיף באותה עיר בה ממוקמת החברה או באחד האולמות במקום העבודה. החלטה זו תאפשר לכם להימנע מהוצאה מיותרת על נסיעות, ארוחה במסעדה והוצאה כספית על אטרקציות יקרות. כאן תוכלו להחליט כי אתם מזמינים את האוכל מחברת קייטרינג אשר תעבוד עם החברה בכל האירועים ולכן קרוב לוודאי שתינתן לכם הנחה משמעותית במחיר וכן להזמין הצגה או מופע מהנה לעובדים. אפשרות נוספת היא להזמין סדנאות מסוימות, כמו למשל סדנת צחוק, סדנת דינאמיקה קבוצתית ועוד.
  • אירוע חברה בתקציב גבוה- אם אתם מעוניינים להפיק יום גיבוש או יום כיף מהנה ולחברה יש אפשרות כלכלית, חשוב מאוד להגיע להכרעה מהו התקציב ולאחר מכן ההמלצה היא לטלפן לחברה שעיקר מומחיותה היא ארגון והפקת אירועים לחברות. כאן תוכלו לציין מהו התקציב שלכם ובהתאם החברה "תתפור" עבורכם את אותו יום כיף מהנה במסגרת התקציב. (טיולי אופניים, שייט קיאקים, טיולי ג'יפים, משחק פיינטבול ועוד).
 

הפקת אירוע על ידי מקצוענים

 
בשנים עברו נהגו החברות לארגן את אירועי החברה וימי הכיף בעצמם, דבר אשר הצריך מהם שעות רבות של בירורים לגבי מקומות, מחירים מזכרות לאירועים ועוד. כיום, רוב החברות מעדיפות לפנות אל חברה חיצונית בעלת ניסיון בארגון והפקת אירועים לעסקים וחברות. חברה המומחית בתחום זה תברר אתכם מהו התקציב העומד לרשותכם, מהי המטרה של האירוע,היכן אתם מעוניינים לקיים אותו, האם מדובר באירוע של יום שלם ומיהו קהל היעד ובהתאם לכל הנתונים היא תתחיל ליצור קשר עם אנשי הקשר וספקים שונים (קייטרינג, חברת טיולי ג'יפים, מוזיאונים ועוד) ותארגן בשביל העובדים שלכם את אותו אירוע מהנה ממנו הם יחזרו מלאי אנרגיות וחיוכים.